Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

10 yıldır misafirlerimize Türkiye’nin dört bir yanında keşif yüklü seyahatler sunan GÜLCAN’LA Gez Gör Eğlen Ailesi olarak turlarımızı hazırlarken üç kavrama çok önem veriyoruz: Sürdürülebilir deneyimlerle zenginleşen özgün tur programları, memnuniyet odaklı güven duygusu ve bunların beraberinde getirdiği ustalık.

Son yılların en hızlı gelişen turizm alanlarından biri olarak GÜLCAN’LA Gez Gör Eğlen turizm bünyesinde de karşılığını bulmuş ve kısa süre içerisinde çok sayıda yurtiçi ve yurtdışı turları gerçekleştirilmiştir ve her yıl yeni organizasyonlar eklenerek büyümesini sürdürmektedir.

Şirketin başarısının temeli, kuruluşundan bu yana binlerce ziyaretçiye tur hizmeti sunmuş olmasından kaynaklanan bilgi birikimidir. Kalıplaşmış tur ve servislerin dışına çıkarak, yeni ürünler ortaya koyan şirket, bu yeniliklerle kendini geliştirmenin yanı sıra ülke turizmine de katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sektöründe sağlanabilecek maksimum hizmet çeşitliliği ile misafirlerine sunduğu seçeneklerin çokluğu, hizmet kalitesinin tartışılmazlığı ile yaşattığı kalite ve konfor, tatil için arayış içinde bulunan misafirlerini yeni tatil planları yapmaya davet etmektedir.

Gezilerimizden Geriye Kalanlar